Skautský bál aneb Vesmír útočí 2013

Video z půlnoční scénky https://www.youtube.com/watch?v=ddJfiVpxFCc
Po úspěšném vesmírném táboře plném praštěných kostýmů a nápadů jsme uspořádali vesmírný ples. Pořadatelé ve stříbno-zlatých kostýmech s tykadly uvítali u vchodu štamprličkou a perníčkem ve tvaru hvězdičky všechny, kteří přišli s úsměvem. Přichystali 3 bary se širokým sortimentem nápojů a dobrého jídla. Spousta návštěvníků si pochvalovala výzdobu, které především ti mladší pořadatelé, obětují několik pátečních večerů a nocí se štětci v ruce.
Nejklidnějším okamžikem večera byla slavnostní polonéza našich kamarádů ze širokého okolí a pak už se jen bláznilo se světýlky a kostýmy ?. Konkrétně jste mohli vidět žonglérské vystoupení pana Tomáše Bílka z Lipovce, druhé taneční vystoupení polonézníků a tradiční půlnoční scénku pořadatelů. Kolem půlnoci pořadatelé rozdali malou i velkou tombolu a rozpůjčovali části svých kostýmů ?. Veselým a roztančeným plesem provázela hudební skupina Arcus. Doufáme, že se všem návštěvníkům ples líbil a příští rok přijdou znova.
Dále také děkujeme všem sponzorům, kteří jakkoliv přispěli do tomboly! Moc si toho vážíme. Také děkujeme našim rodinám a kamarádům, kteří nám s přípravami pomáhali.