Skautský bál Mořský svět 2008

Dne 22.11.2008 jsme uspořádali v Lipovci spolu s oddílem z Vilémovic tradiční Skautský bál. I přes nepříznivé počasí a pro některé netradiční dobu, se sál rychle zaplnil.
Tématem byl Mořský svět, a tak příchozí hned u vstupu do nazdobeného sálu uvítal plavčík pobřežní hlídky, který zaručoval bezpečí a rychlou pomoc. Dále bylo možno spatřit boha moří Poseidona, kapitána námořní flotily, skupinky námořníků, piráty a mořské víly.
Program zahájila slavnostní polonéza a celým večerem nás provázela hudební skupina Pohoda, která jistě uspokojila všechny tanečníky. Mezi další vystoupení patřila barmanská show, ukázka aerobiku, moderní taneční vystoupení polonézníků a tradiční půlnoční scénka v podání pořadatelů, na závěr soutěž ve slalomu s ploutvemi a potápěčskými brýlemi. Nechyběla ani dámská a pánská volenka. Na všechny čekala bohatá malá a velká tombola, ve které bylo přes 300 cen.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům za poskytnutí darů do tomboly. Dík patří i Vám všem, kteří jste pomohli vytvořit báječnou atmosféru během celého večera. Věříme, že jste odcházeli spokojeni a budete rádi vzpomínat na Skautský bál 2008.