Skautský bál 2011 aneb Copak je to za vojáka

Jako každý podzim jsme i letos s vilémovskými skauty zahajovali 18.11.2011 v lipovecké sokolovně skautským bálem plesovou sezónu. Po loňském večerníčkovském bále holky trochu ustoupily klukům a s nemalými obavami jim kývly na vojenské téma, resp. Copak je to za vojáka.
Kdo někdy náš ples navštívil, ví, jak to u nás chodí. Tématická výzdoba, oblečky pořadatelů, volenky, názvy barů, nápojů i jídel,… Do programu promluvila banda jedovnických tanečníků se slavnostní uvítací polonézou a pozdějším pomádovým tanečkem, blanenští kluci z klubu vojenství, kteří nám ukázali jak asi vypadá osvobození civilistů ze spárů teroristů, nechyběla půlnoční scénka pořadatelů a ranní vojenský výcvik formou soutěží.
Každý, kdo nás přišel podpořit, musel být spokojen s příjemnou obsluhou na barech plných dobrého jídla a pití a vůbec přátelskou atmosférou partičky dospělých, možná trochu bláznivých lidí.
Poděkování patří všem sponzorům za bohatou tombolu, kapele Pohoda z Blanska za kvalitní hudební doprovod, účinkujícím za zpestření celé noci, skautům i našim přátelům za výbornou organizaci bez hádek a za to, že si ze svého volna vyšetřili nemalou chvilku na přípravu celého bálu. Poděkování patří i všem do kuchyně a jmenovitě paní Charvátové za bezchybný záskok povolaný 5 hodin před plesem. Největší dík patří našim příznivcům, kteří nám fandí, na naše plesy chodí a líbí se jim tam. DĚKUJEME!