Mikulášská vybíjená 2011

I letos oddíl lipoveckých skautů uspořádal Mikulášský turnaj ve vybíjené v tělocvičně ZŠ Lipovec. Hned ráno se k nám sjeli mladší (1.- 5. třída) skauti z Jedovnic, Vilémovic, Senetářova a Kotvrdovic. Hráli systémem každý s každým a lipovečtí skončili na krásném, překvapivém 2. místě z 5ti týmů. Už se čekalo jen až přijedou starší skauti (5. – 9. třída) a také se čekalo na Mikuláše. Jenže místo Mikuláše přiběhl čert, který odnesl jednoho skautíka. Mohl začít turnaj starších,…Jasně, že nemohl! Celou situaci nakonec přece jen zachránil Mikuláš s andělem. Rozdali dětem sladkosti, pokárali čerta a teprve teď mohl začít turnaj starších. Naši starší skauti opět moc překvapili a jediný zápas, který prohráli, byl až ten finálový s týmem Vilémovic. Za celý den se v tělocvičně vystřídalo asi 90 dětí a doufáme, že si každý zahrál. Všichni se těšíme na příští turnaj.

Sony DSC-W15