Drakiáda I. 2010

I letos jsme pořádali tradiční drakiádu. 9. 10. 2010 se u sokolovny sešla velká spousta malých i velkých nadšenců, kteří si podzimní pouštění draků nenechali ujít. Na modré slunečné obloze směrem ke Střelnici bylo k vidění asi 30 draků různých tvarů a barev. Někteří létali vysoko, jiní skoro ani nevzlétli. Důležité bylo, že ocenění dostal každý. Ale ten, kdo si draka doma sám vyrobil, byl oceněn tak trochu ještě navíc. Roveři a vedoucí rozdali spoustu diplomů, pamětních listů a sladkých odměn. Na každého malého návštěvníka, který pouštěl draka, čekal teplý čaj a párek. Než jsme se rozloučili a slíbili si, že příští rok přijdeme znova, zahráli jsme si společně několik her, po kterých se dobře usínalo.
Do dalších roků budeme doufat, že se budeme scházet v tak hojném počtu jako doposud a že nám počasí bude přát stejně jako letos.

Canon PowerShot A580