Sraz skautů 2011

Ve školním roce 2011/2012 oslaví Junák 100 let své existence. Při této příležitosti jsme v sobotu 12. listopadu 2011 uspořádali Den otevřených dveří v lipovecké skautské klubovně a v sokolovně Setkání všech bývalých a současných členů našeho oddílu a všech našich příznivců, kteří nám v naší činnosti jakkoliv pomáhali a pomáhají.
K vidění byly jak v klubovně tak v sokolovně různé materiály našeho oddílu již od jeho založení roku 1994: mnoho fotek z rozmanitých akcí během roku a letních táborů, oddílové kroniky, nástěnky, videa z táborů a plesů a spousta dalšího. Nechybělo občerstvení, reprodukovaná hudba i živá hudba s několika kytarami, houslemi či basou.
Touto cestou bychom chtěli srdečně poděkovat paní ředitelce Mgr. Jaroslavě Školařové za pěkné zázemí v suterénu základní školy, kde mohou skauti trávit svůj volný čas. Také srdečně děkujeme všem, kteří nás jakkoliv v naší činnosti podporují. Velmi si toho vážíme a věříme v další spolupráci.